I - News

Ian Somerhalder // Interview for Bloody Magazine

2. března 2012 v 19:45 | Tery
Ian nedávno mluvil o The Vampire Diaries a své přítelkyni Nině Dobrev s redaktory Bloody Magazínu..
Jak na tebe zapůsobil seriálový polibek s tvojí přítelkyní?
Ach, Ach! Hádejte!? Hraju to pořád, protože ta skutečnost, že Damon po tak dlouhé době konečně Elenu políbil posiluje ty pocity desetinásobně, což je ještě intenzivnější. Samozřejmě, že je fajn, že spolu hrajeme v seriálu. Hrajeme spolu moc rádi a myslím, že se to pak projeví i na televizních obrazovkách.
Je to u vás ve skutečném životě podobně jako s Damonem a Elenou?
Jestli se tomu vztahu podobá? Ne! Ve skutečnosti to Damona bolí a je to pro něj utrpení. Pro Damona a Stefana by bylo nejlepší, kdyby nikdy Eleně a Katherine nezkřížili cesty. Bylo by to nejlepší pro jejich vlastní duševní zdraví! Ale samozřejmě, tyto zápletky jsou pro show nezbytné. Skutečnost, že se jim nepodaří jen tak zažít štěstí a musí bojovat o to, co chtějí z nich dělá více lidi.
Takže Nina o tom ví?
Samozřejmě! Podívejte, Nina je Elena i Katherine. V mém životě je ona zdrojem spousta pozitivních věcí a nejde srovnávat naše vztahy s těmi, které mají naše postavy v show. Naštěstí je náš život zcela odlišný od životů Damona, Eleny a Katherine. To by bylo peklo! Musíme příběhy našich hrdinů odlišit od reality. Nebojte se, nemáme schyzofrenii.
Vrátíme se k tématu tvého vztahu k Nině Dobrev... Právě ti bylo 33 let. Myslíte na budoucnost? Povídá se, že si budoucnost zajistíte.
Nina měla v lednu 23. narozeniny, ale věkový rozdíl nám nepřekáží. Někdy na to téma vtipkujeme, ale bez obav - ještě máme čas na to, si o tom promlouvat. Oba se věnujeme charitě, péči o zemi a to také nějak souvisí s budoucností. Nebojte, časem se vše dozvíte. Snažíme se žít si vlastním tempem, aniž by o nějak ovlivňovalo fanoušky a novináře. Věřte mi, že bez toho je to dost komplikované.
Zdroj: vd-online.blog.cz

Ian Somerhalder // About Drinking Chapmagne [video]

28. února 2012 v 13:34 | Tery

Source: vd-online.blog.cz

Ian Somerhalder na obálce :)

12. ledna 2012 v 14:27 | Tery
Ian se oběvil na obálce časopisu Blindfold.

Kiss Ian and Nina

22. listopadu 2011 v 20:16 | Tery
Objevila se fotka, kde se Ian a Nina líbají na veřejnosti.
Tuto fotku zachitil jeden fanoušek z Halloweenské párty.
Konečně jsem se dočkaly.
 
 

Reklama