3S/ Synopsis

TVD 3x19 Heart of Darkness

30. března 2012 v 13:47 | Tery
Tyler se vrací do Mystic Falls - Elena s Damonem společně vyrazí do Denveru, aby se ujistili, že je Jeremy v pořádku. Chtějí teké vědět, jestli se jeho speciální schopnosti mohou pomoci odhalit informaci o prastaré upíří linii, kterou potřebují. Nepotrvá jim dlouho zjistit, že se Jeremy schází s nesprávnými lidmi. Stefan s Klausem se uchýlí k brutalitě při hledání ztracené zbravě. Caroline je nadšená, že se Tyler vrátil zpět do města. Tyler bzry vytuší, že se děje něco mezi Caroline a Klausem. Matt má plné ruce práce, když se snaží zaměstnat Rebeku při organizovávní nadcházejícího plesu ve stylu 20. let.

TVD 3x18 Murder of One Synopsis

10. března 2012 v 10:18 | Deni*
ZACHRÁNCE PROKLETÝCH A ZATRACENÝCH - Damon a Stefan se soustředí na nový plán, který je vede blíže ke zničení Klause. Do svého plánu rychle zapojují i Elenu, Caroline a Matta. Poté, co Klaus vyhrožuje osobě, která je velice blízká Bonnie, ji nezbývá nic jiného, než pracovat na kouzlu, které Klaus potřebuje. Mezitím Klaus a Rebekah najdou skvělou motivaci k přesvědčení Finna, aby s nimi spolupracoval, ale Rebekah je více zahleděná do svého vlastního brutálního plánu, jak se pomstít Damonovi. Stefana vedou jeho emocionální otřesy k nebezpečné konfrontaci s Klausem a následně k srdcorvoucímu okamžiku s Elenou.
Thanks to : Online-tvd.blog.cz

TVD 3x17 Break onThrough Synopsis

3. března 2012 v 11:29 | Deni*
RODINNÁ HISTORIE - Století po jejich prvním setkání se Damon a Sage opět setkávají při oslavě obnovení Wicker Bridge. Damon je překvapen, když zjistí důvod jejího návratu je potěšen, když Sage vymyslí neobvyklou metodu, aby mu pomohla zjistit, co chce Rebekah. Abby prožívá těžké časy, dokud si zvyká na novou realitu, i když se ji Bonnie a Caroline snaží pomoci. Když Damon informuje Elenu o nejnovějším Stefanově boji, Elena se obrátí na Stefana, aby pomohl jejímu příteli v nouzi v naději, že to pomůže Stefanovi dostat se blíže k jeho lidskosti. Nakonec Damon objeví novou tajemnou zbraň a podělí se s touto novinkou se Stefanem.

Thanks to : Online-tvd.blog.cz

3x16 Synopsis

27. února 2012 v 15:06 | Tery
ZÁHADNÉ VRAŽDY SE PROHLUBUJÍ - Nynější vraždy v Mystic Falls připomínají Damonovi podobné kriminální hýření, které se dělo už před staletími. Ve flashbackcích z roku 1912, Damon vzpomíná krásnou upírku Sage, která mu ukázala úplně nový způsob k exestenci. Šefirka Forbesová varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale Damon je přesvědčený, že jde po špatném podezřelém. Elena a Matt se uchylují k vloupání kvůli hledání důkazů, aby dokázali, že doktorka Fellová je vražedkyně. Z důvodů známých pouze pro ni, se Rebekah začíná zajímat o objevení jednoho nejstarších městských mezníků. Nakonec, Elena nachází nové porozumnění cesty, po které se její život vydal a Damon přichází s emotivním přiznáním ke Stefanovi.

Source: thev-diaries.blog.cz

3X15 Synopsis

29. ledna 2012 v 13:45 | Deni*
HOD MINCÍ - Po zahájení svého dne se znepokojivým zjištěním Damonovy poslední nerozvážnosti, je Elena frustrovaná zjištěním, že nikdo z jejich přátel s ní nesouhlasí s tím, jak by měli reagovat na vnitřně silný boj, který se odehrává mezi rodinou Původních. Opět jsou závislý na osudu Bennettových čarodějnic. Bonnie a Abby jsou zaměstnány s částí rituálu na uklidnění duchů přírody. Když dá Elijah Damonovi a Stefanovi nebezpečné ultimátum, které uvádí Elenu do nebezpečí, tak se obrací na Alarica s Meredith, aby jim pomohli s plánem, který je vede ke strašlivé volbě.

3x13 Bringing Out The Dead Synopis

14. ledna 2012 v 9:59 | Deni*
RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbesová (Marguerite MacIntyre) přináší Alaricovi (Matt Davis) a Eleně (Nina Dobrev) nějaké znepokojující zprávy o zbrani, která byla použita v nedávné vraždě. Ve vyhrocující se snaze bratrů Salvatorů zabít Klause (Joseph Morgan), se Stefan (Paul Wesley) obrací na Bonnie (Kat Graham) a Abby (hostující hvězda Persia White), zatímco Damon (Ian Somerhalder) hledá pomoc u starého známého, aby mu pomohl zorganizovat propracovaný plán. Klaus, upjatý na svůj vlastní plán, pořádá zvláštní rodinnou oslavu, kde odhaluje další příběh jeho násilné minulosti, dokud nečekaný host oslavu neukončí. Mezitím má Caroline (Candice Accola) zlomené srdce, když není schopná zastavit rozvíjející se tragédii

Thanks to:ninadobrev-4fans.blog.cz

3x12 The Ties that Bind - Synopsis

30. prosince 2011 v 12:54 | Tery
HVĚZDNÝ HOST PERSIA WHITE JAKO BONIINA MATKA - Bonnie se domnívá, že opakující se sny o Klausovo rakvých jí pomůžou s tím, jak Klause zabít. Tyto sny jí také dovedou k tomu, aby po dlouhé době opět viděla svou matku Abby, kterou neviděla již 15 let. Na Abbyině statku se Bonnie a Elena setkají s Jamie, mladým mužem, kterého si před několika lety Abby vzala. Svou návštěvou Bonnie svoji matku velice překvapí, ale snaží se co nejlépe jí vysvětlit, co se stalo v minulosti. Tyler získá nečekaného spojence, který se mu bude snažit pomoc získat jeho svobodnou vůli. Damon je zaujat Alaricovo novou kamarádkou doktorkou Fellovou a Klaus pokračuje ve svém hořkém jednání se Stefanem, který drží kontrolu nad rakvemi s jeho rodinou.

Zdroj: vd-online.blog.cz

3x11 Our Town - Synopsis

22. prosince 2011 v 16:06 | Tery
NAROZENINY A LOUČENÍ - I když Caroline nemá náladu slavit její 18. narozeniny, Elena, Bonnie a Matt ji překvapí malou oslavou na neobvyklém místě. Damon a Stefan se neumějí dohodnout, jak zvládnou Klause a bezohledný Stefan se rozhodne vyzkoušet jeho teorii tím, žee se všechno stane extrémně nebezpečné. Bonnie je znepokojená, když jí Elena řekne o Jeremyho nových plánech. Na setkání Zakladatelů Alaric zase jednou narazí na doktorku Fellovou, která je uprostřed hádky s jejím bývalým přítelem, soudním lékařem (hreje jej David Colin Smith). Tyler odmítne Klausův nejnovější požadavek a je překvapen, když Klaus vypadá, že přijal jeho rozhidnutí.

3x10 New Deal/Synopsis

18. prosince 2011 v 19:01 | Deni*
DŮVOD K POCITU VINY - Stefan ukryl rakve s rodinou Klause, a Klaus se obrátí na Damon a Elenu a oznamuje jim že nikdo není v bezpečí,dokud nedostane Stefana ze svojí rodinou.Tyler si i nadále užívá svých hybdridních schopností, ale musí čelit i důsledkům jeho chování. Po děsivé nehodě, Elenu a Alaricka znepokojuje Jeremyho Postoj,a nakonec i jeho bezpečnost. Alarick tráví čas s doktorkou Fell která je fascinovaná jeho schopnosti se léčit.Zatímco se všichni snaží najít řešení jak na Klause,Elena přináší šokující zprávu.

•COPY ONLY WITH OUR SOURCE•

3x08 Ordinary People - Synopsis

13. října 2011 v 22:25 | Tery
PRIMÁRNÍ RODINA - S pomocí Eleny a Bonnie se Alaric snaží rozluštit význam jeho posledního objevu. Elena a Rebecca se ve škole zapojují do boje o moc, až nakonec prozradí Rebecce několik starých tajemství své rodiny a mluví o brutální minulosti, která ji spojuje s Klausem a Elijahem. Damon využívá nového a bezohledného způsobu, jak udělat průlom se Stefanem. Oba jsou překvapeni nečekaným spojencem.

 
 

Reklama