Únor 2012


Kontrola affiliates

13. února 2012 v 15:04 | TVD1 » Girl´s
Takže tu máme Kontrolu affiliates. Děláme to kvůli tomu, že nějaké affs obíhají a nějaké ne.

Takže jesli chcete zůstat affs tak do komentáře napište toto:

1.Nick
2. Blog / Web
3. Proč chceš zůstat affs?
4. V jaké skupině chceš být? (sister, elite, top)
5. Chceš tu něco změnit?

Tak to je asi všechno. Kontrola trvá od 13.2. do 22.2.2012

About Debekah and Klaroline

12. února 2012 v 14:16 | Deni* |  TVD - New & Other
Jak Elena zareaguje, když se dozví o Damonovi a Rebekah?
Zprávy se v Mystic Falls šírí rychle a schůzka Damona a Rebeky nebude vyjímkou. "Elena bude postupně procházet několika úrovněmi hněvu." říká Julie. "Viděli jsme, že když je Damon raněný, útočí na každého, kdo mu příde do cesty. Svým způsobem to byl ten nejkrutější způsob, jakým může vybuchnout, ale zároveň nám to ukazuje na zvláštní vývoj jeho postavy, protože namísto toho, aby se vybouřil na nevinném člověku uprostřed cesty, udeří tam, kde to bolí nejvíce Elenu."

Jak se Caroline vypořáda s její novou situácí?
V první sérii Caroline prahla po lásce, no současná Caroline může být v pokušení: "Král všech upírů ji vytáhl z temnoty a řekl: "Věnuji ti svou lásku, své dary a flirt." a naše děvče odpovídá: "Nezaujímají mě tvoje řečičky, kámo." Takže tento postoj proti němu a ochrana Tylera znamená pro ni velký problém."
říká Julie.Little Spoiler

12. února 2012 v 14:00 | Deni* |  TVD - New & Other
Počítejte s tím, že budeme moci více vidět Meredith Fellovou (Torrey DeVitto). "Je to možné." řekla Julie, když jsme se zeptali, jestli by mohla být DeVitto v show na plný úvazek. "Pořád o tom mluvíme"

Až se vrátí Tyler (vrátí se na jaře), nebude fanouškem Klaroline. "Neexistuje nic horšího, než odejít, a prožívat si nekonečná utrpení, abyste zlomili kletbu, která vás poutá k nějakému chlapíkovi a když se vrátíte zpátky, zjistíte, že má něco s vaší přítelkyní." říká Plec."
Ano, budeme moci vidět tu psycho stranu doktorky Fellové, před kterou Alarica varoval její bývalý přítel.

Nathaniel Buzolic

12. února 2012 v 12:57 | Deni* |  TVD - New & Other
Nate(Kol v TVD) odpovídá na otázky fanoušku :-) On je tak sladkýý.. <3

POTM OF MARCH

12. února 2012 v 11:22 | Deni*
trošku pozde :-D


MBFW - Herve Leger by Max Azria Fall 2012

11. února 2012 v 22:32 | Deni* |  Gallery Updates
.:BANNER:.
První fotky Niny na týdnz mody v NY..Moc ji to sluší

Julie Plec talks about upcoming episodes

11. února 2012 v 13:46 | Tery |  TVD - New & Other

Jak bude Elena reagovat na sex scénu Damona s Rebekah?
Julie Plec: Elena bude velmi rozrušená, ale také pochopí, že určitým způsobem ho k tomu dovedla. U Damona je jasné, že když se poddá frustraci, někdo bude zraněn. Přespáni u Rebeky je nejkrutější způsob, jak by mohl ukazovat své emoce. Spíše než vybít si vztek na nevinném člověku uprostřed silnice, našel nejvíce zranitelné místo - Elenino srdce. V žádném případě to není zachování gentlemana. Damon má ale také právo zlobit se na Elenu. Zdá se mi, že mnozí lidé jsou na sebe zlí a budou se i nadále na sebe zlobit s vývojem dalších epizod.
Co čeká milostný trojúhelník?
Julie Plec: Samozřejmě jsme trochu na rozcestí s Elenou a chlapci. Elena začíná chápat, že stěna, kterou si vytvořil Stefan "Jsem plný vzteku, hněvu, že ve mě není ani lidskost," se rozpadne. Ve skutečnosti je to jediný člověk, který omezuje svoje pocity od obnovení stát se tím, co kdysi byl.
S Damonem je to spíš jako by byl velkou kočkou mezi holuby.
Co budoucnost Eleny a Elijaha?
Julie Plec: Epizoda z příštího týdne, má kořeny v soucitu, které má Elena k Elijahovi. Uvidíte její obavy z pochybování před tím, zda ho má odsoudit k smrti.

Spoilers (E!Online, EW)

11. února 2012 v 13:43 | Tery |  TVD - New & Other
Něco o Jeremym? Opravdu mi velmi chybí.

Jeremyho jsme neviděli naposledy. "Jeremyho uvidíme ještě před finále série," říká Julie Plec. "To je všechno, co zatím mohu říct."

TVD?

Co? To vám ty včerejší spoilery nestačili? Okej, zde jsou další dva.

1. Uvidíme hodně Meredith. "Je to možné," říká Plec o možnosti přidat Torrey DeVitto mezi stále postavy. "Stále o tom ještě rozhodujeme." A ano, budeme moci vidět ty psycho stránku doktorky Fellovej, před kterou její bývalý varoval Alaric.