Únor 2012

How was Elton John AIDS Foundation Oscar Viewing & After Party?

28. února 2012 v 13:48 | Tery |  TVD - New & Other
Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Katerina Graham a Torrey DeVitto se zúčastnili akce, kterou pořádala nadace Eltona Johna - Elton John AIDS Foundation Oscar Viewing & After Party. Účelem této akce bylo věnovat peníze z vydražených věcí na boj proti AIDS.
Hosté přijeli na Academy Awards Viewing Party a po přípitku následovala slavnostní večeře a pak zahájení 84. ročníku Oskarů. Tento rok šéfkuchařka Cat Cora připravila luxusní večeři o pěti chodech. V menu byli například jehněčí karbanátky v jogurtu, smažené na malém množství tuku, okoun s citrusovým kuskusem nebo piquillo se šafránovou omáčkou. Jako dezert byl podáván čokoládový pudinks ovocem.
V průběhu vystoupili hvězdy The Vampire Diaries i na jeviště a pomáhali s dražbou. Nina a Ian v průběhu akce informovali na twitteru stav vydělaných peněz.
@ninadobrev - Na Oskarové party Eltona Johna! Jen na začátku hned 80 000 dolarů za vydražené "upíří kousnutí"! Wow!!
@iansomerhalder - Vydražené "upíří kousnutí" za 80 000 dolarů ode mě a Niny!!
Hlavními cenami na akco byl vstup do zákulisí natíčení The Vampire Diaries a večeře s Eltonem Johnem a Davidem Furnishem. Vanity Fair Oskar předložili neuvěřitelných 230 000 dolarů. Můžeme tedy prohlásit, že tato akce byla velmi úspěšná!
Zdroj:


Ian Somerhalder // About Drinking Chapmagne [video]

28. února 2012 v 13:34 | Tery |  I - News

Source: vd-online.blog.cz


More Affiliates

27. února 2012 v 15:38 | TVD1 » Girl´s
No doufáme, že jste tam všichni. Jestli jsme omylem na někoho kdo se zapsal zapoměly tak napiš do komentáře, ale myslíme, že jsme na nikoho nezapoměly. Jinak kdo se zapoměl zapsat tak se zapište ZDE. Doufáme, že jste spokojeni jak jsme si vás rozřadily. Jesli by někdo chtěl jinak tak ať se nestydí a honem napíše :)

SISTER SITE
http://twilight-and-avril.blog.cz
http://best-actresses.blog.cz
http://candice-accola.blog.cz
http://thev-diaries.blog.cz

ELITIE AFFILIATES
http://online-tvd.blog.cz
http://charmed--club.blog.cz
http://daily-avrillavigne.blog.cz
http://thesecretcircle-fan.blog.cz
http://crazy-my-world.blog.cz
http://daily-victoriajustice.blog.cz
http://thevampirediaries-source.blog.cz
http://isomerhalder-fan.blog.cz
http://creative-carry.blog.cz
http://blakelively-and-ninadobrev.blog.cz
http://fansite-dobrev.blog.cz
http://vampiries.blog.cz
http://daily-dobrev.net

TOP AFFILIATES
http://vampirediaries-sk.blog.cz
http://upirske-denniky.blog.cz
http://daily-vampirediaires.blog.cz
http://gossipgirlsource.blog.cz
http://online-vampirediaries.blog.cz
http://love-n-dobrev.blog.cz

3x16 Synopsis

27. února 2012 v 15:06 | Tery |  3S/ Synopsis
ZÁHADNÉ VRAŽDY SE PROHLUBUJÍ - Nynější vraždy v Mystic Falls připomínají Damonovi podobné kriminální hýření, které se dělo už před staletími. Ve flashbackcích z roku 1912, Damon vzpomíná krásnou upírku Sage, která mu ukázala úplně nový způsob k exestenci. Šefirka Forbesová varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale Damon je přesvědčený, že jde po špatném podezřelém. Elena a Matt se uchylují k vloupání kvůli hledání důkazů, aby dokázali, že doktorka Fellová je vražedkyně. Z důvodů známých pouze pro ni, se Rebekah začíná zajímat o objevení jednoho nejstarších městských mezníků. Nakonec, Elena nachází nové porozumnění cesty, po které se její život vydal a Damon přichází s emotivním přiznáním ke Stefanovi.

Source: thev-diaries.blog.cz


The Vampire Diaries 3x16 1912

27. února 2012 v 14:56 | Tery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com