Červenec 2011

Pauza!

19. července 2011 v 20:34 | Sanny
Ahojky lidi, jak už jste si asi přečetli, dávám si pauzu. Ne že by mě nebavilo TVD, nebaví mě to na tomto blogu sama, když 3 webmiss zkončily a 1 má také pauzu. A stejně teď mám celý srpen plný, takže bych nic nepřidávala. Uvidím jak to bude po prázdninách ve škole, podle toho se zařídím. Možná sem občas přijdu nebo si to rozmyslím a budu chodit často a nebo to může být taky tak, že nebudu chodit vůbec. Prostě když dostanu chuť, tak něco přidám. Do té doby se mějte hezky. Zdraví Sanny

New Season 2 Promo Picture of Nina Dobrev

9. července 2011 v 9:55 | Sanny
Zrovna tak projíždím internet a objevím tuto novou nádhernou promo fotku pro druhou sérii.


Nina is the new face of Project Pink!

8. července 2011 v 9:19 | Sanny
Nina Dobrev je novou tváří PUMA Project Pink, na podporu žen všech věkových kategorií s rakovinou prsu.
Více informací zde:

Já končím ... Sorry

7. července 2011 v 10:07 | Tess

• PŘEDEM SE OMLOUVÁM, ALE VIDÍTE SAMI, ŽE SEM NECHODÍM.
Jde o to, že mám ještě jeden blog o The Vampire Diaries - online-tvd.blog.cz, na kterém se snažím být co nejaktivnější. Proto mi na tenhle blog nezbývá moc času. Být také na dvou blozích o TVD, je trochu únavné. A navíc jsem si včera založila svůj dlouho vysněný blog o Evě Longorii, takže toho času fakt moc není.
Když jsem sem přišla, byla jsem ráda, že jsem tu. Ale teď, když se mám rozhodnout mezi the-vamire-diaries1.blog.cz a online-tvd.blog.cz, vyberu si stoprocentně online-tvd. Takže se moc omlouvám, vím že jsem tu skoro vůbec nechodila, ale je to tak. Tohle je pro mě definitivní konec ...

Konec

6. července 2011 v 19:39 | Jane
Ahojky
Je mi líto že to musím psát ale na tomto blogu končím. Jsem tu sice jenom krátce ale nebaví mě to tu a nemám čas. Jdu do 9. a budu muset pořádně zamakat aby tam byli co nejhezčí známky ;)
Přeju vám hooodně štěstí a mějte se krásně :))
Vaše Jane

Krátké sdělení...

6. července 2011 v 15:44 | Elitie


Ahojte všichni ♥
Jen vám chci krátce oznámit že na tomto blogu definitivně končím.
Chtěla jsem to tu dát všechno dopořádku,udělat z něj zase ten oblíbený navštěvovaný blog ale nejde to.Prostě nejde. Ty rozcestníky ty jsou na zabití.Polovina věcí tu chybí a rekonstrukci by jsme stejně dokončily až příští rok.Navíc mám svůj blog a teď jsem ještě na jednom.
Omlouvám se ale jinak to nejde :)
Snad se vám ostatním zde bude dařit ♥

Mějte se krásně ♥ Vaše Elitie

Najdete mě zde :

Candice-accola.blog.cz Vd-online.blog.cz