Leden 2011

New promotional photo with Nina

31. ledna 2011 v 20:10 | Deedou
Tahle je ještě hezčí, než ta první ♥

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com


Candice Accola-New Ch2 Magazine scans

31. ledna 2011 v 13:42 | Belass

Objevily se nový a vážně úžasný scany s Candice:)...no musíte uznat,že jí to tam sluší!
imagebam.com  imagebam.com imagebam.com


"The Descent" Animations - by Deedou

30. ledna 2011 v 13:31 | Deedou
Udělala jsem několik animací z 12. epizody ;) a teď se musim jít učit :/, tak ahojte :)

©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz
©the-vampire-diaries1.blog.cz

Vampire Diaries - 2x12 (Online)

29. ledna 2011 v 21:27 | Deedou
©the-vampire-diaries1.blog.cz
Vampire Diaries - The Descent ke zhlédnutí: HERE

Synopsis for episode 2x15 - "The Dinner Party"

29. ledna 2011 v 15:24 | Deedou
TVD
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O SVÝCH NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan vypráví Eleně o temném čase v jeho historii a o překvapující osobě, jejíž vliv všechno změnil. Po získání pravdy od Luky, Jonas (hostující hvězda Bryton James) odhaluje své pocity pro Bonnie a Jeremyho. Damon, který se snaží chytit Elijaha, pořádá pro něj spolu s Jennou, Alaricem a Andie (hostující hvězda Dawn Olivieri) věčírek, ale informace, která přijde na poslední chvíli žene Damonův plán do chaosu.
The Vampire Diaries-Evaluation of Ratings

28. ledna 2011 v 19:42 | MisS°N°
TVD
The Vampire Diaries je po dlouhé pauze zpět na obrazovkách televize CW. Stránka tvbythenumbers.zap2it vytvořila tabulku s čtvrtečními seriály a jejich statistiky. Na Vampire Diaries se koukalo neuvěřitelných 3,46 mil. diváků to je průměrné hodnocení 1,6. Na této stránce se porovnávalo,která stanice měla ve čtvrtek nejvyšší sledovanost na prvním místě se umístila stanice FOX s American Idol  a na druhém místě CBS s mím oblíbeným seriálem The Big Ban Theory( Sledovanost: 9,20 milionů diváků) CW s The Vampire Diaries se umístila na posledním místě bohužel ze 6-ti stanic.

Bastidores > 2x12 - The Descent

28. ledna 2011 v 19:33 | MisS°N°
Mám tu pro vás 4 nové fotky z natáčení dílu 2x12 :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Vampire Diaries Spoilers! Damon Gets Laid, Stefan Turns Evil, and Klaus Says Hello!

28. ledna 2011 v 16:46 | Deedou
Je tu spousta nových věcí, které se budou dít v druhé polovině sezony TVD. Tady je 5 hlavních dějových zvratů, takže pokud nestojíte o spoilery, tak nečtěte!

©the-vampire-diaries1.blog.cz
1. Damon bojuje se svou lidskostí. A je sexy. Hodně.
Dneska, někdo možná až zítra, budeme všichni znát osud Rose - zda vlkodlačí kousnutí zabije upíra. Ale EW říká, že toto není teď ten hlavní problém. Skutečným problémem je, kdo se postará o Damona, když se u něj opět projeví jeho "stinné stránky." "Začíná to cítit," říká Ian Somerhalder. "To mu dělá dobře, to mě dělá dobře, protože jsem rád, že je - neznám lepší slovo - totální idiot." Dobrá, mohly bychom uvést nějaký špatný spoiler, ale to neuděláme. Řekněme, že TVD producent Kevin Williamson řekl o Damonovi toto: "On je hot, sexy upír. Je prostě jasné, že pro něj nemá smysl mít malé hračky. Je na čase vidět Damona, jak si dává sprchu." WOW.

©the-vampire-diaries1.blog.cz
2. Tyler odhalí pradu.
On velmi rychle zjistí, že Caroline mu lhala o tom, že je jediný upír v Mystic Falls - to zastaví jejich vyvíjející se vztah. Stefan se snaží Tylera přesvědčit, že upíří a vlkodlaci mohou žít skutečně společně v míru, ale po velkém boji, který bude v epizodě 3. února a ponese následky i v epizodě z 10. ledna, tomu všemu bude určitě jen těžko k uvěření.

©the-vampire-diaries1.blog.cz
3. Uvidíme Stefanovu horší stranu.
Elena v epizodě, která se bude vysílat 17. února najde starý deník svého otce, Johna. Pak nás retrospektiva zavede do roku 1864 a ukáže nám, jak Stefan zabil svého otce a poté přeměnil Damona v upíra. "Jeho pocit viny je tak hluboký, že to s ním jde ke dnu," říká Paul Wesley o flashbacku. "Zjistíme, že by byl jako Damon, kdyby nebylo jedné osoby," Koho? To je jedna z těch věcí, kvůli kterých budeme napjatě sledovat obrazovky.
©the-vampire-diaries1.blog.cz
4. Bonie si dělá nepřítele - a ztratí přítele.
Tím "ztratí přítele" mám na mysli "získat lásku". Kat Graham (Bonnie) potvrdila, že se bude líbat s Jeremym. "Lepší pozdě nežli později". Ale ne všechno bude tak šťastné a duhové pro Bonnie. Když se dozví, že Luka a Jonas pracují s Elijahem, naprosto to zlomí její důvěru. "Bude se pokoušet zjistit více o tom, kdo jsou a náhodou si udělá nepřítele tam, kde by neměla," říká Julie Plec. A v budoucí epizodě ji uvidíme jednat.
©the-vampire-diaries1.blog.cz
5. Klaus přijde do města.
Klausovo místo už bylo konečně obsazeno, zahraje si ho herec Joseph Morgan a upřímně? Mě nepřijde zase tak HOT jak všichni slibovali, vlastně je docela slizkej (:D), a už teď je jasné, že se objeví před koncem sezony. Ale Elena a Katherine se budou muset připravit už předem. Stefan časem skončí práci s Eleniným "upíry nenávidějícím" otcem, Johnem, s cílem zastavit "Originals". A co s Katherine, která před ním utíkala, ach víš, 500 let?. "I přesto, že je Katherine pořád zavřená v hrobce, kuje pikle," říká Nina Dobrev. Samozřejmě, že ano. Samozřejmě.Translated by Deedou, copy only with our source!
©the-vampire-diaries1.blog.cz