Duben 2010

The Vampire Diaries Trailer - Countdown

30. dubna 2010 v 22:09 | Deedou
Už jen jedna epizoda...


Webclips for "Isobel" (1x21)

30. dubna 2010 v 21:39 | Deedou
Ten druhý je lepší;) ...je tam příchod Isobel ...(tvářila se pěkně nepříjemně, co:D)Damon/Elena (1x20) scenes

30. dubna 2010 v 13:32 | Sammy

Scény z 20 epizody s Elenou a Damonem

Vampire Diaries "Isobel" promo

30. dubna 2010 v 13:32 | Sammy

Vampire Diaries - 1x20 (Download)

30. dubna 2010 v 9:16 | Sammy
20. díl Vampire Diaries ke stažení  ZDE
(CZ Titulky jsou vloženy)

'Isobel', TV Guide, May 6, 2010

29. dubna 2010 v 23:03 | Sammy
"Isobel je mimořádně svůdná, silná osoba," řekla Kirshner (s Ianem Somerhalderem). Je síla, se kterou se musí počítat.

UPÍR V UPÍROVI

Elenina upíří máma Isobel (Mia Kirshner) je na návštěvě v Mystic Falls, ale není to jen rodinné shledání, co ji přilákalo zpět. Její mise je udržet podlého strýce Johna od nebezpečného zařízení, které patřilo jeho předkovi.

"Mohlo by to změnit životy všech - zvláště  upírů," řekla Kirshner, která byla naposledy viděna v The L Word. Podle Julie Plec, manipulativní Isobel - potomek Damonovy pravé lásky Isobel - v této epizodě slouží jinému účelu."Zabývali jsme se otázkou: Když se přemeníš v upíra, co se stane s tvou lidskostí?" říká Plec. "Je navždy pryč? Je to o Isobel, ale stejně se ptáme i co týče Damona." To děsivé monstrum se snaží ahnat její lidské city, jako milovat odcizeného manžela Alaricka a Elenu, protože to ji jako upíra oslabuje. "Isobel se to příčí, ale můžet vidět, jak ji její lidské emoce sužují," řekla Kirshner. "Ona není ta nejvyrovnanější matka, ale její postoj k její dceři se nakonec ukáže velmi překvapivý." Jen doufáme, že to pro Elenu nenívysání.Super spoiler about the final episode of season 1

28. dubna 2010 v 17:45 | Deedou
Jsou nějaké novinky o Damonovi v TVD? Chtěla bych ho zpátky zase jako "toho špatnýho". Jak dlouho ještě bude na tý správný straně?
Zjistil jsem, že on vždycky zůstane v této šedé zóně mezi dobrem a zlem. A "ahoj", on přece udělal hodně špatných věcí v poslední době, včetně toho že "zabil" Alaricha (myslel si to) a zlomil vaz "paní domu" v domě Pearl.

Mylím, že Matt Davis je fantastický v TVD. Nechystáte se ho zabít, ne?
Díky prstenu, který Alarich má je to možná jasné. Dozvěděl jsem se, že Matt bude pokračovat, neexistují žádné plány ho zabít.

Jsem ráda, že Jeremy již není ve stínu v TVD. Jak to pro něj dál vypadá?
Jeremy a Anna (upír) si budou rozumnět, ikdyž ona byla v defenzívě, když se dozvěděla o Vicki. Bohužel pro Jeremyho, jeho vztah s dívkou nekončí o nic líp, než ten poslední.

Řekni mi něco - cokoli - o konci TVD. Prosím, prosím, prosím, něco s třešničkou na vrchu? …
Něco o závěrečné epizodě, opravdu? Zvládnete to? OK, čtěte: zdroj mi řekl, že poslední tvář, kterou na displeji uvidíme, bude …Elena! (ano, ja vím, ona měla pravděpodobně největší šanci z těch 3)

můj překlad