Spolier - Melinda´s episode

3. března 2010 v 20:04 | Sammy
Hvězda O.C. Melinda Clarke se 25.března připojila k natáčení Vampire Diaries jako matka Matta a Vicki. Budou tam celkem tři "MILF" v MF, které se objeví jako Jerryho přítelkyně. Melinda bude hrát Alex, která preferuje Jerryho hladký hrudník v sitcomu NBC. Susan Walters, Tylerova matka - paní Lockwoodová, byla Jerryho nechvalně známou "Dolores". A Marguerite MacIntyre, která loví upíry stejně jako Carolinina matka - šerifka Forbesová - hrála Jerryho Miss Ameriku soutěžní rande, Karen.
Všechny 3 Jerryho EX se objeví v první Melidině epizodě "A Few Good Men", ve kterém šerifka Forbesová žádá Damona o účast na bakalářské aukci oficiálně paní Lockwoodové. Kromě toho, výkonný producent Julie Plec říká, že Mattův zmatek ohledně jeho matky bude zasahovat do jeho vztahu s Caroline, zatímco Carolinina matka odhalí Damonovi důvod, proč Alaric Saltzman přišel do města. Pokud jde o Tylerovu matku, ta se bude vyrovnávat s manželovou nevěrou a bude se snažit zatnout své drápky do Damona. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥MjUzIKberus♥tvoje loffující affísko ♥MjUzIKberus♥tvoje loffující affísko | Web | 3. března 2010 v 23:14 | Reagovat

Ahojky, zvu váš opět na můj blog..můžete tam najít další SONGpaRáDu..tak jestli budete mít jen chvilku času, tak přijdte, okoukněte jak dopadla ta minulá, poslechněte novinky a hlasujte pro tu nej písničku..tak se zatím mějte pp

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.