The Vampire Diares for blood donation

18. února 2010 v 17:07 | Deedou
Televizní stanice a producenti dělají, co mohou, aby jejich seriál byl oblíben u diváků. Vydávají mnoho peněz na propagaci, ale je nutno si přiznat, že jen málo akcí je nápaditých. To, co vymyseleli lidé z CW si zaslouží pozornost - někomu se chtělo trochu popřemýšlet a ještě navíc při propagaci seriálu The Vampire Diaries udělat i nějaký ten dobrý skutek.
Představitelé americké stanice CW, která od 10. září vysílá seriál Vampire Diaries se rozhodli využít, že jeho hlavními hrdiny jsou - velmi populární jak v kinech tak televizi - upíři. Zároveň s americkým Červeným křížem zorganizovali akci odběru krve, propagovanou herci ze seriálu.
Speciální autobus, ve kterém bude možno darovat krev, navštíví 230 středních škol a univerzitních kampusů v USA. Zástupkyně Červeného kříže Stephanie Millian vysvětluje pro New York Times, že účast na propagaci seriálu přitáhla mladé dárce krve, pro které je seriál především určen.


zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anya (Affs) Anya (Affs) | Web | 18. února 2010 v 17:33 | Reagovat

__@@@@@ ___________@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@_______@@ ________@@____________@@@___________@@ __________@@__________________________@@ ____@@@@@@______@@@@_____________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@ __@@____________@@@@@@@________@@ _@@____________@@@@@@@@______@@ _@@____________@@@@@@@@____@@@ _@@@___________@@@@@@@_______@@ __@@@@__________@@@@@__________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@________@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@@ __________@@@@@@@_____@@@@@@ ___________@@@@@_@ ______________________@ _______________________@ ________________________@ ________________________@ ________________________@___@@@ ________________@@@@_@__@____@ ______________@_______@@@__@@ ________________@@@__@__@@ ______________________@ _____________________@ Pošli tuto Kytičku všem svým SB a lidem kteří pro tebe něco znamenají♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Když se Ti to vrátí 1x: Hledej nové SB ! Když se Ti to vrátí 2x: To je dobrý začátek ! Když se Ti to vrátí 3x: Jsi dobré SB ! Když se Ti to vrátí 4x: Zůstaň takové SB jaké jsi ! Když se Ti to vrátí 5x nebo vícekrát: Ochraňují Tě SB ! Za 4 dny dostaneš tento odkaz zpět od každého, kdo Tě má rád!!! Když tento řetěz přerušíš, navěky zůstaneš smolařem!!! Pošli to svým SB jestli je máš rád, jestli Tě mají rádi i oni pošlou Ti to zpět !!

2 DREAM DREAM | Web | 18. února 2010 v 18:20 | Reagovat

tomu se říká dobrej skutek :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.