Meredith Sulezová

2. února 2010 v 17:46 | Sammy
* Vzhled *
Meredith má tmavé oči, dlouhé tmavé vlasy a krásnou olivovou pleť. Je vysoká a štíhlá a má kolem sebe zvláštní auru, kterou každého zaujme. Sice není blonďatou královnou školy ani rudovlasou kouzelnicí, ale i tak je jednou z nejpřitažlivějších dívek ve Fell´s Church. Může se totiž pyšnit přirozenými a jemnými rysy, o kterých si třeba exotická Caroline s kaštanovými vlasy a umělým opálením může nechat jen zdát.

* Osobnost *
Z trojice dívek je Meredith ta nejklidnější. Je tichá a spíše pozoruje své okolí. Většinou se drží v ústraní, poslouchá, co se děje kolem, a v každé situaci si zachovává chladnou hlavu. V rozhovorech s ostatními často používá suchý a někdy i trochu kousavý humor. Ve správnou chvíli neváhá použít svůj vrozený sarkasmus. Ačkoli je velmi oddaná přátelům i rodině, zachovává si svou nezávislost. Možná není tou nejzajímavější postavou, ale pro příběh je velmi důležitá. Je to normální, průměrná dívka. Nesnaží se si na něco hrát, vždy zůstává sama sebou. Je přesně ten typ, kterým potají touží být téměř každá dívka či žena, ačkoli to často nepřiznají, nebo dokonce popírají. Je také jedinou dívkou v knize, kterou Stefan nechává úplně chladnou, a jedinou osobou, o které Damon přiznává, že z ní má strach.

* Rodina *
Kromě jejího dědečka se o Meredithině rodině v příběhu mluví jen zřídka. Nevíme, jestli má nějaké sourozence. Nicméně oba její rodiče a alespoň jedna babička jsou naživu. Meredithina matka se dlouho před začátkem příběhu přátelila s Carolininou matkou.


Kopírujte prosím se zdrojem:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Stefan vs Damon

Stefan
Damon

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.