Matt Honeycutt

2. února 2010 v 17:55 | Sammy
* Vzhled *
Matt je typický americký středoškolský krasavec - atletická postava, blond vlasy, modré oči (podle Stefana jsou jeho oči vstřícné a upřímné). Během léta před začátkem příběhu vypomáhal na farmě svých prarodičů, takže je krásně opálený.
Jeho nejvýraznější charakteristikou je jeho atraktivní vzhled. Eleně se pořád hodně líbí, i když už se s ním rozešla, a Bonnie se o něj taky zajímá.
Pochází z chudé rodiny, takže většinou nosí starší a obnošené oblečení. Na začátku prvního dílu si Elena všimne, že má na sobě tytéž sešlapané boty, které nosil minulý rok, a přisoudí to faktu, že nejspíš neměl peníze na nové.

* Osobnost *
Ačkoli je Matt kapitánem školního fotbalového týmu, není to žádný namyšlený atlet. Má silný smysl pro věrnost a vždy se snaží v každém vidět to dobré. Na poli lásky a vztahů je na svůj věk velmi vyspělý. I když Elenu hluboce miluje, po rozchodu se neurazí a nepřestane si jí všímat, ale zůstane jí dobrým přítelem, a dokonce jí několikrát ochotně pomůže. Ještě větším překvapením však je, že se zkamarádí se Stefanem, který je vlastně ve vztahu s Elenou jeho protivníkem.
Matt věří, že v každém člověku lze najít dobro, což se v příběhu několikrát projeví. Například když neochvějně stojí za Stefanem, ačkoli proti němu existují jasné důkazy nebo když se snaží ospravedlnit některé Damonovy činy, aby ukázal, že Damon není tak zlý, jak by si o něm měli lidé myslet.

* Rodina *
Jeho matka dosud žije, otec zemřel. Jeho prarodiče žijí na farmě, pravděpodobně poblíž Fell´s Church, kde Matt přes léto vypomáhá. Není jasné, jestli jde o prarodiče z otcovy nebo matčiny strany. Mezi fanoušky kolují zvěsti o tom, že Matt má mladší sourozence, ale ve skutečnosti o tom v knize není žádná zmínka.

Kopírujte prosím se zdrojem:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sleduješ Vampire Diaries?

Jasně, miluju to 90.4% (735)
Viděl/a jsem pár dílů 3.7% (30)
Ne, ale chci 3.7% (30)
Ne 2.2% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.