L.J. Smith

1. února 2010 v 21:30 | Sammy
Tetralogie románů pro mladé od L.J.Smithové byla poprvé vydána v letech 1991-92. Na ni autorka navázala trilogií The Return, první díl s názvem Nightfall vyšel v únoru 2009. Druhý díl Shadow Souls je plánován na únor 2010 a třetí díl Midnight na rok 2011. Navazující trilogie začíná krátce po událostech z dílu Dark Reunion.
Vampire Diaries jsou o lásce, přátelství, touze, moci, pomstě a obětování. Je to příběh Eleny Gilbertové, "zlaté dívky" - krásné, populární, přesto osamělé ve své rodině i v kruhu svých přátel. Je to o Stefanovi Salvatore - temném, záhadném novém studentovi se strašidelnou minulostí, táhnoucí se pět století zpátky. Je to taky o Eleniných kamarádech - Bonnie, Meredith a Mattovi - a jejich silném přátelství k Eleně a jednoho k druhému, a to i v situacích, kdy se události začínají vymykat kontrole. A je to o Damonovi, starším bratrovi Stefana, který má svou zcela vlastní motivaci.
Příběh je zasazen do malého městečka Fell's Church ve Virginii, založeném na začátku 19. století, které bylo téměř zničeno za občanské války. Temná historie města se zlověstně vznáší nad celým příběhem; zchátralý kostel a zanedbaný hřbitov tvoří body krajiny, kterou si nárokují přilehlé temné lesy a duchové


http://www.vampire-diaries.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sleduješ Vampire Diaries?

Jasně, miluju to 90.4% (735)
Viděl/a jsem pár dílů 3.7% (30)
Ne, ale chci 3.7% (30)
Ne 2.2% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.