Ian Somerhalder - Interview for "reelempire.com"

11. února 2010 v 21:16 | Werushka
Můžeme mluvit o vašem návratu k prvnímu dílu této sezóny "Lost"?
Vůbec ne. Z úcty k nic to nemohu říct.

Jak se dalo vrátit k uzavření?
Bylo to skvělé a zábavné být zpátky. Filmoval jsem celý den, pak jsem dorazil na Hawaii a, šel do maskérny, aby mi udělali vlasy a make-up a pak jsem usnul. Probudil jsem se až druhý den, šel jsem do souboru a pak odešel.

Tak to pro tebe muselo být dost hektické.
Ano, ale bylo to úžasné vidět všechny a být opět součástí této skupiny. Všichni jsou stále stejní, nic se nezmněnilo.

Jaké máte vzpomínky na to, jak jste byl "Ztracen"?

Téměř každý aspekt toho. Vím, že to je všeobecná odpověď, ale třeba, aby se všechny tyto subjekty fenomenální talent, sledoval přicházející bouři, hledáme 767, který je zcela roztrhaný na této opuštěné pláži uprostřed ničeho, které mají být součástí jednoho z nejúžasnějších ukazuje historii televize všech dob. Přeji si, abych zůstal v show, ale vše funguje tak, jak má být. Chcete-li mít možnost se tam vrátit a které mají zkušenosti se všemi těmi lidmi znám tak dlouho, a Damon Lindelof a Carlton Cuse, to co chtěl po mě je velmi velká zkušenost.

Jedná se o práce kolem Vampire Diaries. Takže můžete dělat obojí?
Naštěstí Kevin Williamson, Julie Plec, Damon a Carlton, kteří jsou výrobci Ztracených a Vampire Diaries jsou na jejich uskutečnění, je to od nich velký čin.


Je to zábavné jít tak a zase zpátky mezi rolemi?
Ano, protože Boone byl jeden z jejich party. On byl do situace zahrnut velmi pochybně. Měl silný smysl svého života a pak Damon to je inteligence. Chcete-li to říct vážně, měl zlomené srdce. Přechod Damona Boone je velmi vtipný.

Jaký charakter se vám líbí?
Damon, s předmluvou, že nejsem sociopatický vrah.

Chtěl by jsi prozkoumat "dobré já" Damona Salvatora?
Myslím, že existuje velké místo v Damonovo duši pro to dobré. Stejně jako u Stefana to zlé. Všichni to tak v sobě máme.

Líbili se ti chvíle, které Damon strávil s Elenou?

Jsme opravdu, ale opravdu měl velký čas v této epizodě. Tam je velmi zajímavá věc, která se stane s Damonem a Elena, a to, že když se nechtěně verbeny Damon má vlastně dělat rozhodnutí za nečestné a opravdu opravdu vzdělaní. Ať rozhodnutí udělá rozhodnutí a držet jej a vytváří křehké rovnováhy. Elena je včas Damon. Říká, že věci, které jsou pravdivé. Damon je velmi pravdivý, když mluví. I když je to parchant, že je stále mluví pravdu, a myslím, že Elena se domnívá, že lže Stefan. V obraně Stefan, on v podstatě musí ležet na ní, aby ji chránil.

Máte nějakou oblíbenou knihu s upíry?
Nemám oblíbenou knihu, ale Lestat je opravdu dobrý kluk. Vyrůstal jsem u jezera v New Orleans na severním pobřeží ve více venkovských a já se mohl podívat na jezero a dívat se na New Orleans. Vzpomínám, že jsem si vždycky myslel: "Nejsou tam upíři." Byl jsem tam parkrát jako malý ale nebylo to děsivé spíš lákavé. Nic nebylo vidět. Teď když hraju v seriálu, tak už je můžu vidět. Já jsem si myslel: Wow..díval jsem se na horizont 26 mil daleko přes obrovské jezero a říkám si: Mami, tati, uděláte ze mě upíra?"

Četl jste některou z knih "Stmívání"nebo viděl film?

Neviděl jsem film Twilight ani jsem nečetl knihy. Nechci si dělat srovnání. Možná, že jsem jeden z mála lidí, ale nikdy se na to nepodívám.

Jak si myslíte, že Vampire Diaries zvyšují laťku v televizních pořadech?

Doufám, že první série bude podmětem k tomu aby se natočila i druhá. Tato show se hodí do každého oddělení věkové skupiny.

Chtěl jsi vždycky hrát upíra?
Ano, byl jsem na castingu na roli v seriálu True Blood, ale nedostal jsem se tam. Byl jsem z toho hodně naštvanej. Nemohl jsem se podívat ani na jeden díl do té doby, než jsem se dostal do Vampire Dairies. Bylo to pro mě příjemné vzrušení.


Překlad je můj, proto kopírujte pouze s naším zdrojem:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sammy Sammy | Web | 11. února 2010 v 21:21 | Reagovat

Trošku jsem to poupravila x) x) aby tam nebylo to bíle pozadí, pokud nevadí x) x)

2 Werushka Werushka | Web | 11. února 2010 v 21:33 | Reagovat

děkuju moc já jsem pár vět nedokáza přeložit a tak jse je dala do googlu a takto to dopadlo. Každopádně moc děkuju. Říkala jsem si že musím přidat alespoň jeden článek za den :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.