Bonnie McCulloughová

2. února 2010 v 17:52 | Sammy
* Vzhled *
Bonnie je menší (výškově) dívka s kulatým obličejem a velkýma hnědýma očima. Má rezavé vlasy a hned v první kapitole všechny překvapí novým účesem - trvalou.

* Osobnost *
Bonnie zpočátku působí jako milá, ale ne příliš bystrá dívka. Představí se jako neposedná, povrchní, kluky posedlá, užvaněná, nespolehlivá a trochu natvrdlá kamarádka. Ovšem jak se příběh odvíjí, Bonnie začne pomalu rozvíjet nejen svoji osobnost, ale i své duševní schopnosti. Postupně si uvědomí, že není tak hloupá, jak si o sobě myslí (a tudíž jak si o ní podle jejího přesvědčení myslí všichni ostatní), ale že může svým přátelům užitečná a že ji přátelé mají rádi a potřebují.
Zpočátku je Bonnie posedlá představou romantické smrti - neustále mluví o proroctví své staré babičky ze Skotska, podle kterého má ležet v hrobě jako mladá a krásná, a přemýšlí, jakou romantickou smrtí asi zemře. Přitom prohání kluky, napřed Stefana, pak Matta a nakonec Damona. Ke konci čtvrtého dílu se ale trochu zklidní a spíš než kluky se začne zabývat problémy. Svým přístupem dokonce několikrát překvapí i sebe samotnou.

* Schopnosti *
Většinu času Bonnie bezděčně a nevědomky slouží jako médium pro dobré síly, které se jejím prostřednictvím několikrát pokusí dívky kontaktovat. Bonnie si přitom ne vždy pamatuje, co v těchto stavech říkala nebo dělala. Občas má také prorocká vidění, například když Eleně v první školní den z legrace čte z dlaně a vyčte z ní skutečnou budoucnost.
Později se Bonnie začne zabývat i čarodějnictvím a je schopná na dálku komunikovat se Stefanem či se záhrobím.

* Rodina *
Bonnie má nejméně dvě starší sestry. Jedna se jmenuje Mary a druhá je na vysoké škole. Věta "jedna z Boniiných sester" naznačuje, že by jich mohlo být víc, protože kdyby Bonnie měla jen Mary a jednu další sestru, dávalo by smysl ji jmenovat, nebo alespoň napsat "Boniina druhá sestra".


Kopírujte prosím se zdrojem:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Stefan vs Damon

Stefan
Damon

Komentáře

1 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 27. února 2010 v 13:41 | Reagovat

Bonnie je fajn, mám ji ráda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.